Jesteś tutaj > Aktualności Ferie w Gminie Markuszów
Kosz i worek na śmieci
Harmonogram odbioru odpadów na 2023 r.
Kraina rowerowa
Kraina rowerowa
Energia odnawialna w gminie Markuszów
Odnawialne Źródła Energii w Gminie Markuszów
Projekt - przebudowa  i modernizacja stacji  uzdatniania wody
Projekt - przebudowa i modernizacja stacji uzdatniania wody
Powiat  Puławski
Powiat Puławski
Miejsca Przyjazne  Rowerom i Izby  Produktu Lokalnego
Miejsca Przyjazne Rowerom i Izby Produktu Lokalnego
Parafia  pw. św. Józefa
Parafia pw. św. Józefa

Link do Lokalnego Katalogu Firm

Lokalny Katalog Firm

Aktualności

Kawałek plakatu Opublikowano dn. 12-01-2023

Ferie w Gminie Markuszów

Gminny Dom Kultury w Markuszowie przygotował dla dzieci i młodzieży z terenu gminy jak co roku atrakcyjny program na ferie.

W pierwszym tygodniu codziennie o godz. 12.00 zapraszamy na ciekawe warsztaty pt. "Przygoda z masą papierową" (w poniedziałek 16 stycznia), "Spotkania z zimną porcelaną" (wtorek 17 stycznia), "Tworzenie zimy w słoiku" (środa 18 stycznia), "Spotkanie z igłą i nitką" - tworzenie własnych, wyjątkowych przytulanek (w czwartek 19 stycznia), " Tworzenie upominków z okazji Dnia Babci i Dziadka" (w piątek 20 stycznia).

W kolejnym tygodniu również o godz. 12.00 zapraszamy na warsztaty tańca nowoczesnego (w poniedziałek 23 stycznia, wtorek 24 stycznia i w piątek 27 stycznia), w środę organizujemy wycieczkę do Warszawy - do Centrum Nauki Kopernik i do kina na film pt. "Kot w butach: Ostatnie życzenie" (szczegóły na dołączonym poniżej plakacie).

W czwartek o godz. 11.00 zapraszamy na spektakl dla dzieci pt. "Dwie Dorotki" wystawiony przez Studio Teatralne KRAK-ART z Krakowa.

Codziennie zapraszamy do biblioteki, pomożemy wybrać lekką i ciekawą lekturę - w sam raz na ferie. Miłośników gier terenowych zapraszamy na wyprawę odkrywców pt. „MARKUSZÓW - OPOWIEŚCI Z HISTORIĄ W TLE”.

W domu kultury otrzymasz ulotkę questu. Przeżyj wspaniałą przygodę w czasie ferii. Osoby, które rozwiążą wszystkie zagadki zawarte w queście - otrzymają słodką niespodziankę w domu kultury. Zapisy w domu kultury, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.


Autor: Gmina Markuszów
Powrót
Drogi Gminne
Inwestycje Gminne
Wiryalny spacer po Gminie
Wirtualny spacer po Gminie
Nieodpłatna Pomoc Prawna
Nieodpłatna Pomoc Prawna
Video sesje
Video sesje