Jesteś tutaj > Aktualności Ferie z Domem Kultury

Kosz i worek na śmieci

Harmonogram odbioru odpadów na 2023 r. i 2024 r.
Kraina rowerowa
Kraina rowerowa
Energia odnawialna w gminie Markuszów
Odnawialne Źródła Energii w Gminie Markuszów
Projekt - przebudowa  i modernizacja stacji  uzdatniania wody
Projekt - przebudowa i modernizacja stacji uzdatniania wody
Powiat  Puławski
Powiat Puławski
Miejsca Przyjazne  Rowerom i Izby  Produktu Lokalnego
Miejsca Przyjazne Rowerom i Izby Produktu Lokalnego

Parafia  pw. św. Józefa

Parafia pw. św. Józefa

Link do Lokalnego Katalogu Firm

Lokalny Katalog Firm

Aktualności

Napis Ferie z Domem Kultury Opublikowano dn. 08-01-2020

Ferie z Domem Kultury

Gminny Dom Kultury w Markuszowie przygotował na nadchodzące ferie zimowe, jak co roku specjalny program pt. „Ferie z Domem Kultury”.

W Markuszowie dzieci i młodzież z terenu gminy będą mogły nie tylko codziennie grać w tenisa stołowego, wypożyczyć specjalne dla nich wybrane lekkie pozycje książkowe, ale również skorzystać z licznych atrakcji oczekujących na nich w Domu Kultury.
 
W pierwszym tygodniu we wtorek 14 stycznia o godz. 11.00 odbędą się warsztaty na których adepci nowoczesnych technologii na zgłębią tajemnice i możliwości wirtualnej rzeczywistości w technice 3D, odbędą się warsztaty tworzenia panoramicznych i trójwymiarowych zdjęć i praktycznego wykorzystywania wirtualnych, stereoskopowych gogli 3D, na warsztatach poznamy także z bardzo bliska supernowoczesne drony.
 
W środę 15 stycznia rozpoczyna się feryjny cykl zajęć pt. „Teatralne laboratorium” Na pierwszych zajęciach pt. „Heca z teatrem” młodzież i dzieci będą mogły uczestniczyć w kreatywnych zabawach i grach aktywizujących, w czwartek 16 stycznia na zajęciach pt. „Teatr w pudle” młodzi uczestnicy będą poznawać tajniki scenografii, uczyć się jak wykorzystywać teatralne rekwizyty.
 
W piątek 17 stycznia zapraszamy na praktyczne warsztaty pt. „Magia teatru”, na których będą realizowane krótkie autorskie scenki, w sobotę 18 stycznia ruszają zajęcia pt. ”Teatr w Dolinie Muminków”.
 
W poniedziałek 20 stycznia o godz. 11.00 ruszają zajęcia na których będziemy tworzyć ozdoby, figurki na lodówkę z masy solnej, we wtorek 21 stycznia o 11.00 ruszają feryjne warsztaty tańca nowoczesnego, w środę 22 stycznia na zajęciach będziemy tworzyć słynne indiańskie „łapacze snów”.
 
W czwartek 23 stycznia zapraszamy na kolejne warsztaty tańca nowoczesnego, w piątek zapraszamy małych kuchcików na specjalne warsztaty kulinarne, w sobotę 25 stycznia o 9.00 zapraszamy na kolejne warsztaty tańca nowoczesnego a o 11.00 rusza turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Markuszów.
 
W niedzielę 26 stycznia o godz. 15.00 rozpocznie się Wielki Bal Kostiumowy dla najmłodszych. Na młodych uczestników oczekuje świetna zabawa, z muzyką na żywo, będą niespodzianki i konkursy z nagrodami, konkurs fantowy a dla wszystkich dzieci słodki poczęstunek. Na bal zapraszamy dzieci w wieku do 10 lat.
 
Wstęp na wszystkie zajęcia jest wolny.
 
Serdecznie zapraszamy J

Autor: Gmina Markuszów
Powrót
Drogi Gminne
Inwestycje Gminne
Wiryalny spacer po Gminie
Wirtualny spacer po Gminie
Nieodpłatna Pomoc Prawna
Nieodpłatna Pomoc Prawna
Video sesje
Video sesje