Jesteś tutaj > Kultura i turystyka Gminny Dom Kultury przygotował dla dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy program „Ferie z Domem Kultury w Markuszowie
Kraina rowerowa
Kraina rowerowa
Energia odnawialna w gminie Markuszów
Odnawialne Źródła Energii w Gminie Markuszów
Projekt - przebudowa  i modernizacja stacji  uzdatniania wody
Projekt - przebudowa i modernizacja stacji uzdatniania wody
Powiat  Puławski
Powiat Puławski
Miejsca Przyjazne  Rowerom i Izby  Produktu Lokalnego
Miejsca Przyjazne Rowerom i Izby Produktu Lokalnego
Parafia  pw. św. Józefa
Parafia pw. św. Józefa

Aktualności kulturalne i turystyczne

Napis Ferie z domem Kultury w Markuszowie Opublikowano dn. 14-02-2022

Gminny Dom Kultury przygotował dla dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy program „Ferie z Domem Kultury w Markuszowie

Codziennie dla młodych uczestników przygotowane zostały różne atrakcje. Gminny Dom Kultury w Markuszowie codziennie zaprasza miłośników dobrej książki. W bibliotece pomożemy wybrać lekką i ciekawą lekturę - w sam raz na ferie. Trzej młodzi czytelnicy, którzy od początku ferii do końca czerwca przeczytają najwięcej książek w Gminnej Bibliotece Publicznej w Markuszowie - w nagrodę pojadą na bezpłatną jednodniową wycieczkę do Warszawy.

Miłośników aktywnego wypoczynku zapraszamy na wyprawę odkrywców-quest pt. „Markuszów – opowieści z historią w tle”. W domu kultury można otrzymać wydrukowaną ulotkę questu. Osoby, które rozwiążą wszystkie zagadki zawarte w queście - otrzymają w domu kultury słodką niespodziankę. 

W poniedziałek 14 lutego zapraszamy na warsztaty walentynkowe, na których młodzi uczestnicy poznają tajniki tworzenia pięknych walentynkowych serduszek, we wtorek i środę 15 i 16 lutego zapraszamy na zajęcia teatralne na których będziemy tworzyli teatrzyk cieni, na pewno Wam się spodoba J. W czwartek 17 lutego dzieci zapraszamy na kreatywne zajęcia „Sportowo na wesoło” czekać na Was będą gry i zabawy przy wesołej muzyce z wykorzystaniem akcesoriów animacyjnych.  W drugim tygodniu ferii zapraszamy na warsztaty tworzenia  figurek z masy solnej – zajęcia odbędą się w poniedziałek 21 lutego. We wtorek zapraszamy na warsztaty malowania na krążkach drewna, poprowadzi je sam mistrz sztuki pędzla Piotr Bednarczyk. W środę 23 lutego zapraszamy na warsztaty tworzenia plecionych, efektownych bransoletek. W czwartek 24 lutego zapraszamy na warsztaty ozdabiania techniką decoupage. Co będziemy ozdabiali na tych zajęciach? Przyjdźcie, to zobaczycie J Na zakończenie ferii, dzieci zapraszamy w piątek na warsztaty tworzenia masek karnawałowych. Na wszystkie zajęcia zapraszamy zawsze w samo południe – czyli o godz. 12.00 ;) W soboty o godz. 9.00 i 10.00 zapraszamy również na prowadzone przez panią Monikę Jusiak kreatywne zajęcia sensoplastyczne dla najmłodszych (szczegóły i zapisy pod nr tel. 507 522 303)."
 

Autor: Gmina Markuszów
Powrót
Drogi Gminne
Inwestycje Gminne
Wiryalny spacer po Gminie
Wirtualny spacer po Gminie
Nieodpłatna Pomoc Prawna
Nieodpłatna Pomoc Prawna
Video sesje
Video sesje