Jesteś tutaj > Kultura i turystyka Ferie z Domem Kultury w Markuszowie
Kraina rowerowa
Kraina rowerowa
Energia odnawialna w gminie Markuszów
Odnawialne Źródła Energii w Gminie Markuszów
Projekt - przebudowa  i modernizacja stacji  uzdatniania wody
Projekt - przebudowa i modernizacja stacji uzdatniania wody
Powiat  Puławski
Powiat Puławski
Miejsca Przyjazne  Rowerom i Izby  Produktu Lokalnego
Miejsca Przyjazne Rowerom i Izby Produktu Lokalnego

Parafia  pw. św. Józefa

Parafia pw. św. Józefa

Aktualności kulturalne i turystyczne

Kawałek plakatu Opublikowano dn. 10-02-2019

Ferie z Domem Kultury w Markuszowie

Gminny Dom Kultury w Markuszowie przygotował na nadchodzące ferie zimowe, jak co roku specjalny program pt. „Ferie z Domem Kultury”. W Markuszowie dzieci i młodzież z terenu gminy będą mogły nie tylko wypożyczyć specjalne dla nich wybrane lekkie pozycje książkowe, codziennie grać w tenisa stołowego, ale także skorzystać ze specjalnie przygotowanych atrakcji oczekujących na nich w Domu Kultury.

Rozpoczynamy w niedzielę 10 lutego o ogodz. 15.00 Wielkim Balem Kostiumowym dla najmłodszych.

W pierwszym tygodniu w poniedziałek 11 lutego o godz. 12.00 odbędą się warsztaty na których adepci nowoczesnych technologii na zgłębią tajemnice i możliwości wirtualnej rzeczywistości w technice 3D, odbędą się warsztaty tworzenia panoramicznych i trójwymiarowych zdjęć i praktycznego wykorzystywania wirtualnych, streoskopowych gogli 3D, na warsztatach poznamy także z bardzo bliska supernowoczesne drony oraz technikę zdjęć sferycznych.

We wtorek 12 lutego o godz. 12.00 zapraszamy na lekkie, feryjne spotkania z teatrem czyli warsztaty pt. "Wesoły teatrzyk", na kolejne zajęcia teatrzyku zapraszamy w czwartek 14 litego o godz. 12.00.

W środę 13 lutego rozpoczyna się cykl warsztatów na kytórych będziemy zajmować się ekoplastyką, tworzyć figurki techniką papier-mâché, malować farbami  specjalnie przygotowane kamienie itp. Kolejne warsztaty z tego cyklu będą kontynuowane się w drugim tygodniu ferii we wtorek 19 lutego i w czwartek 21 lutego o godz. 12.00.

W piątek 15 lutego zapraszamy o godz. 11.00 na turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Markuszów, dla wszystkich uczestników przygotowane są atrakcyjne nagrody.

Drugi tydzień ferii rozpoczynamy w poniedziałek 18 lutego o godz. 12.00   specjalnymi feryjnymi warsztami HIP-HOPOWYMI dla dzieci i młodzieży. Warszty z bardzo efektownymi układami choreograficznymi poprowadzi osoba,która uczyła się ich w USA. Kolejne warsztaty HIP-HOPOWE odbędą się w środę 20 i piątek 22 lutego.


Serdecznie zapraszam
Sławomir Łowczak
Dyrektor Gmnnego Domu Kultury w Markuszowie


Autor: Gmina Markuszów
Powrót
Drogi Gminne
Inwestycje Gminne
Wiryalny spacer po Gminie
Wirtualny spacer po Gminie
Nieodpłatna Pomoc Prawna
Nieodpłatna Pomoc Prawna
Video sesje
Video sesje