Jesteś tutaj > Kultura i turystyka Spektakl "Póki życia" oraz "Jasełka" w Domu Kultury
Kraina rowerowa
Kraina rowerowa
Energia odnawialna w gminie Markuszów
Odnawialne Źródła Energii w Gminie Markuszów
Projekt - przebudowa  i modernizacja stacji  uzdatniania wody
Projekt - przebudowa i modernizacja stacji uzdatniania wody
Powiat  Puławski
Powiat Puławski
Miejsca Przyjazne  Rowerom i Izby  Produktu Lokalnego
Miejsca Przyjazne Rowerom i Izby Produktu Lokalnego

Parafia  pw. św. Józefa

Parafia pw. św. Józefa

Aktualności kulturalne i turystyczne

Spektakl "Póki życia" oraz "Jasełka" w Domu Kultury Opublikowano dn. 30-01-2019

Spektakl "Póki życia" oraz "Jasełka" w Domu Kultury

W Gminnym Domu Kultury w Markuszowie, w środę 30 stycznia 2019 r. został zaprezentowany spektakl patriotyczny "Póki życia" w wykonaniu grupy teatralnej Puławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Zrealizowany na bardzo wysokim poziomie artystycznym i merytorycznym spektakl poświęcony polskim drogom do wolności, spotkał się z zasłużonym aplauzem publiczności.

Po spektaklu, na markuszowskiej scenie zostały wystawione "Jasełka" w wykonaniu młodzieży i dzieci z terenu naszej gminy -przygotowane pod kierunkiem p. Agnieszki Nakoniecznej, zrealizowane przy wsparciu muzycznym, wokalnym, organizacyjnym oraz logistycznym  Marka Jaszczewskiego, Urszuli Firlej, Ireny Opolskiej.

Dziękujemy również za pomoc naszemu proboszczowi ks. Maciejowi Staszakowi, wszystkim rodzicom i przede wszystkim - samym młodym aktorom, tak bardzo zaangażowanym w nasz wspólny projekt. Po raz kolejny "Jasełka" zostały nagrodzone owacją przez publiczność, której występ bardzo się spodobał. Po występach, aktorzy - ci dojrzali i ci młodsi - wspólnie zasiedli wraz z publicznością przy wspólnym poczęstunku. Była to znakomita okazja do wymiany doświadczeń, rozmów o dalszej współpracy z puławskimi seniorami, z zaprzyjaźnionymi teatrami z Bronic i Kośmina.

Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych Gminy Markuszów pod kierunkiem p. prezes Teresy Nowaczyk przygotowało wspaniały poczęstunek, który zakończył udane spotkanie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i świetną atmosferę, która towarzyszyła naszemu międzypokoleniowemu wydarzeniu artystycznemu.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z powyższej imprezy


Autor: Gmina Markuszów
Powrót
Drogi Gminne
Inwestycje Gminne
Wiryalny spacer po Gminie
Wirtualny spacer po Gminie
Nieodpłatna Pomoc Prawna
Nieodpłatna Pomoc Prawna
Video sesje
Video sesje