Jesteś tutaj > Urząd Gospodarowanie odpadami

Gospodarowanie odpadami

Ikona pdfHarmonogram 2021, plik: Rozszerzenie: pdf, Rozmiar: [192.52 KB]

Harmonogram

 

Szkło odbierane w miesiące parzyste począwszy od 18 lutego 2019 r.
Popiół odbierany jest od listopada do kwietnia raz na miesiąc począwszy od 15 stycznia 2019r.
 
Gabaryty i elektro odpady odbierane będą 2.04.2019 r oraz 3.09.2019 r. Odbiór gabarytów i elektorodpadów na wcześniejsze zgłoszenie w UG Markuszów. Elektro odpady muszą być kompletne w innym przypadku nie zostaną odebrane!
 
Opony zbierane są w PSZOK-u- opony tylko i wyłącznie od samochodów osobowych!

UWAGA! Obowiązuje zakaz wrzucania popiołu do pojemników! Popiół prosimy wrzucać do oddzielnego worka o dowolnym kolorze innym niż kolory do segregacji np. worki po nawozach (należy zaopatrzyć się we własnym zakresie) Popiół zostanie odebrany oddzielnym transportem. Zakaz wyrzucania popiołu do pojemników obowiązuje wszystkich mieszkańców, niezależnie od zadeklarowanego sposobu zbierania odpadów. W przypadku stwierdzenia odpadów biodegradowalnych lub popiołu w odpadach zmieszanych, odpady te nie zostaną odebrane do czasu prawidłowej segregacji!
Prosimy o prawidłową segregację wszystkich frakcji odpadów zgodnie z poniższą rozpiską.

UWAGA!!! W dniu wywozu odpadów prosimy o wystawienie pojemników i worków przed posesję do godz. 7.00 Nie wystawienie pojemników w wyznaczonym dniu i godzinach spowoduje, że pojemniki z odpadami nie zostaną opróżnione, za co firma ZUK Kurów Sp. z o.o. nie bierze odpowiedzialności.
 
 

 

 
 
Drogi Gminne
Inwestycje Gminne
Wiryalny spacer po Gminie
Wirtualny spacer po Gminie
Nieodpłatna Pomoc Prawna
Nieodpłatna Pomoc Prawna
Video sesje
Video sesje